Hakkında氣

Merhaba,

Teknoloki.com eskiden bir bilişim muhabiri olan Berkin Bozdoğan’ın (yani benim) teknoloji ve bilgisayarlarla ilgili olarak kendi görüş ve düşüncelerini paylaştığı bir sitedir. Tarzı, açık seçik görüldüğü üzere internet güncesidir ve yayıncılık anlamında bir iddiası yoktur. Zira bir süre yayıncılık yapmayacağımla ilgili açıklamalarımı hatırlayanlar hatırlar.

Bu sitenin amacı, pazarlama saçmalıklarının ötesine geçmek için kirli bilgiyi elemek ve okurlara bir bakış açısı kazandırmaktır. Yani olmuş ve göz önünde olanı herkes yazabilir; ben burada insanların kolayca es geçebileceği veya pazarlama safsataları arasında dikkatten kaçabilecek ayrıntıları, komplo teorilerini ve gerçekleşmesi an meselesi olan dedikoduları aktarmak istiyorum. Zaten işe yarar kısmı bu değil mi?

Bu yazılar kişisel görüşler olduğundan bahsi geçen şirketleri bağlayıcı niteliğe sahip değildir ve itibarı okuyan kişinin yazara itibarından ibarettir. Yaptığım alıntılar her zaman alıntı yaptığım kişiler tarafından doğrulanmayabilir veya reddedilebilir. Bu da onların meselesidir.

Lütfen yazdıklarım hakkında sizi rahatsız veya mutlu eden bir şey varsa bana berkinb-gmail-com adresinden ulaşın.

Saygılarımla,

Berkin Bozdoğan